Feb 26, 2019

Преподавател по физика и математика

в Британско училище в София

Британско училище в София търси да назначи квалифициран преподавател по Физика и математика на пълен работен ден за учебната 2019 – 2020 година, която започва на 09.09.2019.

Нашето предложение:

  • Атрактивно възнаграждение;
  • Приятна работна среда;
  • Работа в международен екип;
  • Възможност за непрекъснато усъвършенстване и развитие;
  • Отлични условия на труд.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше образование степен “бакалавър” или “магистър” по специалността "Физика" с допълнителна квалификация "Педагогика" и / или Завършено висше образование степен “бакалавър” или “магистър” по специалността "Математика" или "Математика и информатика";
  • Отлично владеене на английски език;
  • Отлични комуникационни и междуличностни умения;
  • Прилагане на разнообразни преподавателски методи;
  • Много добри компютърни умения;
  • Ориентираност към постигане на високи резултати;
  • Желание за постоянно развитие и усъвършенстване;
  • Усет и такт за работа с деца;
  • Умение за работа в екип;
  • Инициативност и креативност при разработване на различни проекти.

Основни отговорности:

  • Подбира и планира адекватни средства и материали за реализация на образователната дейност съобразно индивидуалните заложби, способности, интереси и предпочитания на всяко дете.
  • Установява равнището на развитие на детето и редовно информира родителите за индивидуалния му прогрес.
  • Участва в реализирането на дейности в екип с останалите учители в училището.

Можете да кандидатствате по тази обява на имейл адрес: jobs@bssofia.bg