Обучения и семинари

Apr 10, 2019

Специалист електрически или физични измервания

в гр. Пазарджик

"ХЕСПА" ООД е специализирана като ЦЕНТЪР В ОБЛАСТТА НА БЕЗОПАСНОСТ И ЗДРАВЕ ПРИ РАБОТА, ОКОЛНА СРЕДА И ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ в България.

Във връзка с големия обем на работа в компанията, "ХЕСПА" ООД търси да назначи Специалист електрически измервания, който да се присъедини към екипа на компанията в Пазарджик.

Отговорностите на назначеното лице ще включват:
- осъществяване на измервания/контрол на електрически или физични фактори на работната среда, включително пътуване до обектите на клиентите в Пазарджик и други населени места, в които се извършват тези измервания;
- обработка на Протоколи и Сертификати, издавани в резултат от осъществените измервания на фактори на работната среда;
- подпомагане на дейността на специалистите в "ХЕСПА" ООД, във връзка с възникнали нужди.

Изисквания към кандидатите:
- валидна шофьорска книжка и дългогодишен опит в управлението на МПС, както и дисциплинираност и добра координация при шофиране в реални условия;
- желание за пътуване с автомобил на компанията в рамките на страната като част от работния процес;
- средно или висше техническо / инженерно образование - електротехника, физика или друго инженерно образование;
- желание за работа в екип;
- възможност за работа с компютър и владеене на MS Word;
- изградени трудови навици;
- отговорно работно поведение.

Ако не притежавате диплома за висше образование, не се отказвайте да се свържете с нас, защото ние ще ви обучим за нуждите на нашите дейности.

Какво предлагаме ние:
- отлична работна среда с всички необходими съвременни технически средства за изпълнение на задачите
- мотивираща работна среда в област, значима за здравето и безопасността на населението и опазването на околната среда
- мотивиращо заплащане, обвързано с индивидуалното представяне
- обучения, свързани с осъществяваните от "ХЕСПА" ООД дейности
- колектив от приятни и интелигентни колеги
- динамичен работен процес
- срещи с нови и интересни хора в обектите на нашите клиенти

Работно време: 8:00 - 17:00 ч. от понеделник до петък.

Ако намирате предложението ни за интересно, не се колебайте да ни изпратите информация за себе си на имейл адрес: info@hespa-bg.com