Jul 22, 2019

Технолог

във фирма „Майкро Оптикс Юръп“ ЕООД, град Панагюрище

ТЪРСИ СЕ! Амбициозен човек за новооткриваща се позиция във фирма „Майкро Оптикс Юръп“ ЕООД, град Панагюрище.
„Майкро Оптикс Юръп“ ЕООД е компания, развиваща се с изключително бързи темпове. Създадена през 2017 г. като 100% частно дружество, фирмата е специализирана в проектиране и производство на оптични елементи и възли. Широката продуктова гама е предимно с експортна ориентация. Модерните технологии и оборудване, както и високото качество на произвежданата продукция, осигуряват висока конкурентоспособност и стабилни позиции на вътрешния и международните пазари.
ОСНОВНИ ДЕЙНОСТИ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Разработва и контролира спазването на технологията за производство, работата на оборудването, инструменталната екипировка и контролните прибори;
- Участва при анализиране на качеството на продукцията;
- Решава текущи проблеми, възникнали в процеса на производство;
- Работи за подобряване на организацията на работните места;
- Други отговорности свързани с дейността.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Образование – висше техническо или средно специално;
- Познава нормативните актове и стандарти за технологичните и качествени характеристики на производството;
- Личностни качества – умения за работа в екип, комуникативност, иновативност, инициативност, лоялност, отговорност и др.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Реална възможност за професионално развитие в международна водеща компания;
- Стимулиращо възнаграждение и допълнителни бонуси;
- Обучение за придобиване на специфични познания и умения;
- Социални придобивки;
- Безсрочен трудов договор, като първите шест месеца е със срок на изпитване за професионална пригодност;
ЗА ПРЕДИМСТВО ЩЕ СЧИТАМЕ:
- Професионален стаж по специалността;
- Владеене на чужд език;
- Кандидати завършили специалностите "Инженерна физика" и "Оптика и лазерна техника".
Ако възможностите за професионално развитие, които предлага „Майкро Оптикс Юръп“ ЕООД, се препокриват с вашата визия за бъдещето и ако искате да доразвиете вашите личности качества и да реализирате вашата мотивация за работа и целеустременост, възползвайки се от перспективата за изграждане на кариера в международна компания – За нас ще бъде удоволствие да изпратите вашето актуално CV, снимка и копие на диплом за завършено образование на посочения в обявата бутон „Кандидатствай по тази обява“
За повече информация може да потърсете г-жа Райна Богоева +359 882 728 958 – Експерт Управление на човешките ресурси в „Майкро Оптикс Юръп“ ЕООД.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Контакт ще установим само с одобрените кандидати.
*Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.