За нас

Sep 12, 2019

ПРОЦЕСЕН ИНЖЕНЕР

ИНСТАЛАЦИЯ ЗА PVD ПОКРИТИЕ

ЦЕРАТИЦИТ България АД - Габрово е дългогодишна компания, с традиции в производството на металорежещи и специални инструменти със сменяеми твърдосплавни пластини и инструментални системи, част от международната Група CERATIZIT. Ние ви предлагаме възможност за реализация като:
ПРОЦЕСЕН ИНЖЕНЕР, ИНСТАЛАЦИЯ ЗА PVD ПОКРИТИЕ

Основни задачи:
- Участва и контролира процеса на покритие, прави корекции в програмите. При необходимост изготвя нови програми .
- Дава указание за решаване на текущи производствени проблеми при нанасяне на покритие
- Дава указания за обработването на конкретния детайл и произвеждане на качествена продукция.
- Осъществява контрол и наблюдение на процеса на покритие на изделията.
- Следи за окомплектоването с актуални чертежи за всяка постъпила заявка, съгласно организацията на производство и при нужда уточнява несъответствията със съответните отговорни за това лица в дружеството
- Разработва инструкции, справки и др. документи, свързани с покриваните изделия;
- Участва при анализирането на качеството на продукцията.
- Оказва съдействие на отговорниците по ремонт и специалисти на централните технически отдели при локализиране на авариите и причините за отклонения.

Нашите изисквания:
- Висше или средно техническо образование
- Познания в областта на вакумумната техника.
- Владеене на немски или английски език на добро ниво /писмено и говоримо/е задължително
- Комуникативност и умение за работа в екип, работна дисциплина
- Желание за развитие.

С предимство:
- Профил „Физика“
- Познания в областта на вакуумната техника

Дружеството предлага:
- Много добри условия за работа;
- Допълнителни трудови възнаграждения;
- Ваучери за храна;
- Транспорт;
- Специализирано работно облекло и ЛПС и др.
В случай, че предложението представлява интерес за вас и отговаряте на посочените изисквания, моля кандидатствайте тук с професионална автобиография, изпратете я на адрес: ЦЕРАТИЦИТ България АД, гр. Габрово 5300, бул. Столетов 157, отдел Човешки ресурси.