Sep 3, 2020

Търси се медицински физик

Университетска болница „Дева Мария“ ЕООД гр.Бургас

Университетска болница „Дева Мария“ ЕООД гр.Бургас търси да назначи служител на позицията- Медицински физик в Отделение по Образна диагностика.

Основни изисквания:

- Висше образование по специалност „Медицинска физика“;

- Удостоверение за правоспособност за работа с йонизиращи лъчения;

- Опит на подобна позиция предимство.

- Умения за работа с рентгенова апаратура /конвенционална рентгенография и компютърна томография/;

- Отлични комуникативни умения;

- Умения за работа в екип;

- Комуникативност и ангажираност към работата;

- Способност за работа в динамична среда.

Вашите задължения:

- Организира за провеждане на контрол на качеството на радиологичната аппаратура

- Изготвяне и проверка на дозиметричните планове за облъчване на пациенти

- поддържа архиви, доклади и досиетата на пациентите;

- следва принципите на безопасност при лъчева терапия на пациенти;

- прави компютърна томография /с или без контраст/;

- въвежда информация в компютър и контролира управлението и настройките на оборудване; регулира дозировки;

- въвежда направления бланка МЗ-НЗОК от извършените изследвания в болничната система;

- поддържа складова наличност в отделението, прави заявки за консумативи;

- осъществява поддържка, дезинфекция и контрол за стерилността на ползваната при работа апаратура и инжекторите;

- Съдейства на лекаря и друг медицински персонал.

Ние предлагаме:

- Възнаграждение -1850 лв.

- Въвеждащо обучение;

- Възможност за професионална реализация и развитие;

- Трудов договор.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Месторабота: гр.Бургас, кв.Ветрен, Университетска болница „Дева Мария“. За допълнителна информация се обърнете към отдел ТРЗ на телефони: 056/896276, 0887114412

Кандидатствайте на: https://www.jobs.bg/job/5418446