Jan 10, 2021

Търси се инженер акустик

ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООДс. Радиново

Posted by: admin

Изисквания

  • Образование – висше техническо в области: машиностроене, физика, акустика;
  • Владеене на английски език (писмено и говоримо) – ниво В2 по европейската езикова рамка;
  • Отлична компютърна грамотност - MS Office.

Предимства:

  • Опит в областта на акустични и шумови измервания;
  • Владеене на немски език – ниво В1-В2 по европейската езикова рамка

Основни задължения

  • Провеждане на шумови измервания на хладилници и фризери и свързаното с тях оборудване (вентилатори, вентили с магнитно управление, въздушни клапи и др.);
  • Анализиране на данните получени от измерванията;
  • Развитие по намаляване на шума на хладилниците;
  • Изграждане на опитни модели за шумови измервания;
  • Измерване и анализ на рекламационни уреди;
  • Познаване и използване на стандартите, указващи методите за провеждане на измерванията;
  • Използване на актуалните регламенти, указващи методите за анализ и публикуване на шума на хладилниците;
  • Съвместна работа с отдел Управление на качеството в областта на шумови измервания;
  • Работа с измервателен софтуер.

Необходими документи

  • Автобиография
  • Мотивационно писмо.

Кандидатствайте на: https://www.jobs.bg/job/5531498