Jul 20, 2021

Мехатроник – поддръжка и ремонт в производство

"ДЕЛТА ТЕКСТИЛ БЪЛГАРИЯ" ЕООД, гр. Русе

"ДЕЛТА ТЕКСТИЛ БЪЛГАРИЯ" ЕООД е част от глобалната текстилна организация "ДЕЛТА ГАЛИЛ ИНДЪСТРИЙЗ". Компанията поддържа договори със световни марки като Nike, Columbia и LittleMatched. Във връзка с окомплектоване на екипа си фирмата търси да назначи подходящ кандидат на длъжността:

МЕХАТРОНИК – ПОДДРЪЖКА И РЕМОНТ В ПРОИЗВОДСТВО

ОТГОВОРНОСТИ:

• Изпълнява планови, текущи и аварийни дейности, свързани с поддръжката и ремонта на производственото електрооборудване и механооборудване;

• Осигурява безаварийна и надеждна работа на производственото оборудване;

• Следи за правилната експлоатация на електро- и механооборудването и извършване на превантивна дейност за недопускане на аварии;

• При проблем отговаря за диагностицирането и отстраняването на неизправности по машините;

• Подава информация за необходимостта от резервни части, консумативи и инструменти.

ИЗИСКВАНИЯ:

• Завършено Висше образование в една от следните специалности - Електроника, Микроелектроника, Мехатроника, Инженерна Физика и други технически специалности

• Опит минимум 2 години в поддръжка и сервизиране на машини в производството;

• Опит в пневматични вериги и/или опит с електрически елементи е предимство;

• Четене и разбиране на техническа документация;

• Отлични умения за лична организация и управление на времето.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

• Конкурентно възнаграждение;

• Работа с ново, поддържано и модерно оборудване;

• Работа в силен екип от опитни професионалисти;

• Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд; Без вредни условия и тежко физическо натоварване;

• Сключване на трудов договор с възможност за дългосрочна заетост;

• Стриктно спазване на трудовото законодателство – реален трудов договор с реални осигуровки.

• Почивни дни на всички празници;

• Пакет от социални придобивки: безплатен транспорт, ваучери за храна; допълнителна медицинска застраховка, карти за спорт; карти с отстъпки за служителите на фирмата; безплатни противогрипни ваксини; профилактични здравни прегледи;

От Вас очакваме:

- Актуална автобиография;

- Препоръки (ако има такива).

- Повече информация на тел. 082-806035.

Може да разгледате обявата на: https://www.jobs.bg/job/5810302