Sep 9, 2021

АСИСТЕНТ УЧИТЕЛ В КАТЕДРА „НАУКИ“ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ СВЕТИ ГЕОРГИ ЕООД

Posted by: admin

Изисквания за позицията:

• Висше образование - образователно-квалификационна степен „Бакалавър” или „Магистър” по специалностите „Химия“, „Физика“, „Биология“ или педагогически специалности, свързани с тези предмети;

• Безупречно владеене на английски език – ниво C2 или носител на езика;

• Опит в преподаването в международни училища ще бъде предимство;

Вашите основни задачи ще бъдат:

• Да подпомагането планирането, организирането и провеждането на образователно – възпитателния процес по учебния предмет;

• Да съдействате при планирането и извършването на диагностична дейност, свързана с прогреса и развитието на учениците;

• Да носите отговорност за опазване на живота и здравето на децата по време на учебни занятия и на други дейности, организирани от училището;

Качества, които трябва да притежавате:

• Да обичате работата с деца;

• Да имате желание да се развивате и обучавате;

• Да можете да работите в екип;

Ние Ви предлагаме:

• Трудов договор и добавка отличен социален пакет;

• Атрактивни бонуси и стимули;

• Работно време – 8 часа и условия на труд съгласно Кодекса на труда.

Да сте част от екипа на ЧСУ „Свети Георги” означава да желаете да развивате своята креативност и професионализъм и да получавате подкрепа от една иновативна и разрастваща се организация, а също и да работите в млад, енергичен и амбициозен екип.

Ако считате, че ние сме Вашето място за развитие, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нас.

Изпратете ни Вашата автобиография, мотивационно писмо и актуална снимкa по Ваше желание, важно е да посочите и контакти /ел. адреси и имена/ за препоръки, в съответствие с чл. 128а, ал.2 от КТ.

Можете да кандидатствате на: https://www.jobs.bg/job/5893474