Ресурси

Jul 27, 2017

ИНЖЕНЕР ТЕХНОЛОГ

в „Оптикс“ АД

„Оптикс“ АД е водеща компания в оптичното производство в България и на международния пазар като е специализирана в производството на оптикомеханични и оптикоелектронни възли и изделия с военно и гражданско предназначение. Компанията извършва целия производствен процес–от проектиране и реализиране на прототипи до серийно производство на елементи, възли и уреди.
Във връзка с непрекъснатото си бизнес развитие, увеличаване на производствени мощности, иновации и навлизане на нови пазари компанията търси да назначи:

ОТГОВОРНОСТИ:
Изготвя технологична документация съгласно стандартите на компанията.
Следи, прогнозира и оптимизира производствените процеси.
Отговаря за изграждането, оборудването и оптимизирането на работните места и процеси.
Разработва проекти за разширяване и /или оптимизиране на съществуващите производствени мощности.
Въвежда нови производствени технологии.

ИЗИСКВАНИЯ:
Висше техническо образование – инжинерна физика (оптика) ТМ,МУ, Автоматика
Отлична компютърна грамотност.
Познания и опит в работата с CAD системи е предимство (SolidWorks, AutoCAD).
Предишен опит в производствена компания е предимство.
Умения за работа в екип.
Отговорност.
Комуникативност.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
Възнаграждение обвързано с постигнатите резултати.
Дългосрочен трудов договор.
Работа в бързо развиваща се компания.
Възможност за професионално израстване.
Подпомагане на транспортните разходи или разходи за квартира.

Ако позицията представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете на електронна поща hr@optixco.com:
1. Автобиография
2. Актуална снимка

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.