Кариерна реализация

May 8, 2018

Анализатор на данни

в Ефбет

Ефбет е лидерът в развлекателната индустрия. Като най-бързо развиващия се бранд в областа, постоянно търсим нови попълнения за нашите обекти в цялата страна. Най-добрите в сферата на игрите и забавленията, предлагат и най-добрите условия не само за клиентите си, а и за служителите си.
Младши анализатор на данни/Математик/Статистик със задълбочени познания в обастта на приложната статистика и теория на вероятностите, имащ също и основни софтуерни умения свързани с обработка на данни.

Отговорности:
- Подпомага и участва активно в обработката на данни, изготвяне, тестване и валидиране на модели .

Изисквания:
- Висше образование, свързано с квалификация в областта на "Приложна математика", "Статистика", "Физика", "Информатика" и др.;
- Задълбочени познания в областта на Приложна теория на вероятностите и статистическа обработка на данни;
- Задълбочени софтуерни умения – някои от изброените (Excel, R, SPSS, MatLab, Python);
- Отлични организационни и комуникационни умения.

Допълнителна информация:
- Позицията е отворена и за студенти, последна година;
- За кандидатсване изпратете CV на Английски език.

Ние предлагаме :
- Отлично и коректно месечно възнаграждение;
- Професионален опит в сферата;
- Работа в динамичен и млад екип;
- Трудов договор с фирма "Галиция".

Ако това наше предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиография придружена със снимка на имейл адрес: hr@efbet.com